Ontdek onze 11 WK-spelers en win een unieke voetbal geschonken door Fusion

juni 12, 2018

De nationale driekleur verovert straks opnieuw het straatbeeld, want de Rode Duivels zijn meer dan klaar voor het WK voetbal. Een wereldkampioenschap overstijgt echter de nationale grenzen: het brengt culturen samen en heeft een wereldwijde impact. En dat is net ook waar Incofin cvso voor staat: de investeringen van onze aandeelhouders hebben wereldwijd een impact op bijna 3.400.000 lokale ondernemers in ontwikkelingslanden.

Gedurende het WK stellen wij graag 11 van onze ‘spelers’ aan u voor: van Hugo uit Paraguay tot Bernadette uit Oost-Timor. Ontdek de dromen van onze lokale ondernemers via onze Facebookpagina.

Van 14 juni tot 15 juli stellen zij ook telkens een wedstrijdvraag. De prijs? Een unieke voetbal persoonlijk geschonken door ons project Fusion uit India, mét logo van Fusion en van Incofin cvso.

Hoe deelnemen? Houd onze Facebookpagina vanaf 14 juni in de gaten en beantwoord de wedstrijdvragen door het correcte antwoord te sturen via Facebook Messenger.

Meer informatie vindt u in dit wedstrijdreglement.